ТВОРЧІЙ ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ»

Виробнича практика передбачає поглиблення та закріплення теоретичних знань та практичних умінь і навичок. Вона є завершальною фазою практичної підготовки, етапом самореалізації випускника в конкретних виробничих умовах і визначає рівень його компетентності як майбутнього фахівця.

22 березня 2021 року відбувся захист практики студентів хореографів. На конференції студенти залюбки ділилися враженнями, отриманими під час практики, із зацікавленістю слухали кожного доповідача, брали активну участь у дискусії. Вони мали змогу презентувати результати практики і обмінюватись досвідом своєї професійної діяльності.

Студенти підготували цікаві виступи про результати самостійної підготовки та проведення різних видів роботи (педагогічна, постановочна, репетиторська, просвітницька практика), яку здійснювали у хореографічних колективах на базі таких закладів:Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр, Сєвєродонецький міський Центр дитячої та юнацької творчості,Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв, Рубіжанський міський палац культури,Кремінський районний будинок культуритощо.

Студенти безпосередньо демонстрували свої професійні уміння і навички як керівника-організатора хореографічного колективу, викладача, виконавця, постановника. Усі відзначили, що у процесі виробничої практики вдосконалили свої професійні компетентності: планувати навчально-виховну роботу; вивчати і враховувати вікові та індивідуальні особливості, проектувати їх розвиток; використовувати ефективні методи та прийоми хореографічної роботи з особами різного віку; виготовляти необхідні сценічні костюми, реквізит тощо; співпрацювати та налагоджувати правильні взаємовідносини з усіма учасниками творчого процесу.

Адміністрація і викладачі Коледжу висловлюють вдячність очільникам баз практик за надану можливість та комфортні умови проходження практики нашими студентами.Останні новини