Коледж Луганської державної академії культури і мистецтв знову розпочав свою роботу!


Розпочав свою роботу Коледж Луганської

IMG_20150126_112748-1.jpg

державної академії культури і мистецтв, який до завершення збройного конфлікту змінив місце розташування.

26 січня, на базі Кремінського професійного ліцею відбулись урочисті заходи для студентів спеціальностей: «Бібліотечна справа». «Акторське мистецтво», «Народна художня творчість», «Естрадно-циркове мистецтво», «Хореографія», «Образотворче мистецтво», «Художнє фотографування». У теплій дружній атмосфері студентів та викладачів привітали директор коледжу ЛДАКМ Людмила Сабо, перший заступник Кремінської РДА Олександр Горін, начальник відділу освіти РДА Анатолій Кременчуцький, директор Кремінського професійного ліцею Василь Кіяшко та інші запрошені посадовці. Особливий настрій надали пісні про Луганщину та Україну, що лунали протягом заходу, присутні не могли утримати сліз. Навчальний процес проходить на базі комунальних установ, закладів освіти і культури міста Кремінна.

Студенти спеціальності «Музичне мистецтво», розпочали навчання у м. Сєвєродонецьк на базі таких закладів: Сєвєродонецький навчально-виховний комплекс «Гармонія», Комунальний позашкільний заклад «Сєвєродонецька дитяча музична школа №1».

Студенти, які прибули з інших міст, отримали місця в гуртожитках на базі КУ ЗЗОВ «Мрія» та Сєвєродонецького музичного училища ім. С. Прокоф’єва.. Всі без винятку студенти-переселенці отримали гуманітарну допомогу від місцевих та міжнародних організацій.

Незважаючи на вимушений переїзд закладу, адміністрація впевнена – кожен студент досягне навчальних та творчих успіхів.

#КолледжЛуганскойгосударственнойакадемиикультурыиискусств #КоледжЛуганськоїдержавноїакадеміїкультуриімистецтв #колледжлгаки #клдакм #кременная #коледж #коледжкультури #кремінна #колледжЛуганскойгосударственнойакадемиикультурыиискусств #початокроботиколеджулдакм #Лдакмкремінна #лдакм

Останні новини
Актуальні новини