"Шевченко єднає!" (флешмоб до 201 річниці з дня народження Т.Г. Шевченка)


Шевченко.jpg

Студенти та викладачі Коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв за участю працівників центральної районної бібліотеки і районної бібліотеки для дітей КУ «Кремінська РЦБС» провели флешмоб, присвячений 201-ій річниці з дня народження Т.Г. Шевченка, українського поета, художника, мислителя.

Акція розпочалась біля барельєфу Тараса Шевченка, де студенти Коледжу читали вірші українського поета. Далі для мешканців міста було продемонстровано танок, та роздана друкована рекламна продукція Коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв, центральної районної бібліотеки та районної бібліотеки для дітей. Студенти активно скандували лозунги «Шевченко – геній України», «Тарас Шевченко - великий співець українського народу». Завершилася акція біля центральної районної бібліотеки, де було виконано танок з книгами Кобзаря під українські пісні. Море емоцій та вражень викликали вірші, присвячені великому поету. Молодь мала змогу привернути увагу мешканців Кремінної та вшанувати пам'ять Великого Кобзаря.

Захід був проведений з метою вшанування Тараса Григоровича Шевченка, популяризації його творів та виховання шанобливого ставлення до своєї історії та до Батьківщини.

#Флешмоб #ТГШевченко #КремінськаРЦБС #коледжлуганськоїдержавноїакадеміїкультуриімистецтв #Лдакмкремінна #клдакм #колледжлгаки #колледжЛуганскойгосударственнойакадемиикультурыиискусств

Останні новини
Актуальні новини