Щиро дякуємо за допомогу!


У грудні 2014 року м. Кремінна гостинно зустріло Коледж Луганської державної академії культури і мистецтв. Навчальні заклади та заклади культури люб’язно надають нам приміщення для проведення навчальних занять та допомагають матеріалами необхідними для проведення практичних занять зі студентами.

Не залишається осторонь і місцева влада. Активно сприяють діяльності навчального закладу: начальник відділу освіти Кремінської РДА Кременчуцький Анатолій Михайлович, директор Кремінського професійного ліцею Кіяшко Василь Федорович, директор ПЗОВ «Мрія» Мар’ясов Роман Володимирович, директор Кремінської районної бібліотеки Скиданенко Олена Володимирівна, директор Кремінської художньої школи Гарькавець Світлана Вікторівна.

З проханням допомогти ми звернулися до народного депутата України Курило Віталія Семеновича і мали змогу ще раз пересвідчитися в тому, що світ не без добрих людей. Помічник народного депутата Кладко В. М. передав оргтехніку, а за надані кошти було придбано допоміжні матеріали, які сприятимуть продуктивній роботі навчальної частини коледжу (папір для офісного друку, канцтовари та ін.).

Допомога, яку надають всі небайдужі, безперечно посприяє діяльності навчального закладу і його подальшому розвитку. Щиро дякуємо всім, хто не зостався осторонь наших труднощів та підтримав!

#коледжкультури #клдакм #КоледжЛуганськоїдержавноїакадеміїкультуриімистецтв #колледжЛуганскойгосударственнойакадемиикультурыиискусств #лдакм #допомога #МарясовРоманВолодимирович #КременчуцькийАнатолійМихайлович #СкиданенкоОленаВолодимирівна #ГарькавецьСвітланаВікторівна #КурилоВіталійСеменович

Останні новини
Актуальні новини