Допомога з Тернопільщини


Допомога з Теребовлі.jpg

Адміністрація, педагогічний та студентський колективи Коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв не втомлюються говорити щирі слова подяки всім, хто залишається з нами та надає допомогу в цей не легкий час.

У зв’язку зі скрутним становищем, в якому опинився навчальний заклад, ми вимушені були просити допомоги в наших колег зі всієї України та в котрий раз переконалися в людській доброті та небайдужості. Нещодавно свою допомогу запропонували: Вище професійне художнє училище №5 м. Чернівці, Теребовлянське вище училище культури та Гадяцьке училище культури ім. І. П. Котляревського.

І ось, 28 березня нами була отримана матеріальна допомога від Теребовлянського вищого училища культури. Співробітники та студенти навчального закладу люб’язно надали нам допоміжні матеріали для роботи студентів та викладачів Коледжу ЛДАКМ, а саме: мольберти, грим, канцелярські товари, папки для креслення, методичну, художню та учбову літературу. Все вище перераховане було доставлено до Кремінної Теребовлянськими волонтерами, які прямували з гуманітарною допомогою до зони АТО.

Щиро дякуємо за допомогу, адміністрації, педагогічному та студентському колективам Теребовлянського вищого училища культури!

#допомога #гуманітарнадопомога #Теребовлянськевищеучилищекультури #Теребовля #Тернопільськаобласть #коледжлуганськоїдержавноїакадеміїкультуриімистецтв #коледжлдакм #коледжЛДАКМКремінна

Останні новини
Актуальні новини