Кремінна – територія єдності і краси!


Фото0637.jpg

29 квітня у місті Кремінна, біля стели з барельєфом Тарасу Шевченку, пройшла еколого – патріотична акція «Кремінна – територія єдності і краси!». Організатори та учасники акції мали на увазі єдність українського народу, єдність поколінь, єдність намірів зробити свою Батьківщину чистою і красивою.

Цього дня до місця проведення заходу прийшли перший заступник голови РДА Олександр Горін, заступник голови районної ради Борис Руденко, міський голова Віктор Гриценко, учні професійно – технічного ліцею, школи – гімназії та студенти нашого коледжу, громадськість міста, зокрема, члени громадської ради при райдержадміністрації.

Нашим студентам спеціальності «Образотворче мистецтво», випала велика честь – розробити проект та розмалювати лавки біля меморіалу Тараса Шевченка. В цій творчій та цікавій роботі, з великим ентузіазмом та завзяттям також прийняли участь представники спеціальностей «Акторське мистецтво» та «Естрадно-циркове мистецтво», що вкотре доводить: «Талановита людина – талановита у всьому!»

#Креміннатериторіяєдностіікраси #екологопатріотичнаакція #студентиколеджуЛДАКМ #коледжлуганськоїдержавноїакадеміїкультуриімистецтв #колледжлуганскойгосударственнойакадемиикультурыиискусств #коледжЛДАКМКремінна

Останні новини