Я – толерантність!


DSCN3214_edited.JPG

28 травня, в стінах Кремінського професійного ліцею, викладачі та студенти Коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв, провели захід присвячений актуальній темі сьогодення – толерантності.

Ми живемо в складний і неспокійний час, а причини занепаду нашої моралі ми пояснюємо, виправдовуємо економічною та екологічною кризами, недоліками ринкових стосунків тощо. Глобальні проблеми, що їх має розв’язувати людство, дедалі більше загострюються, а конфлікти стають усе не безпечнішими, і тому зростає усвідомлення необхідності співпраці людей і привабливість ідей толерантності.

Під час заходу були розглянуті такі питання: Що таке толерантність? Якою повинна бути толерантна особистість? Також присутніми були визначені поняття етнічна, релігійна та політична толерантність?

Жвава дискусія, між студентами нашого коледжу та учнями Кремінського професійного ліцею, розгорнулась біля «Дерева пізнання» де кожен учасник мав змогу прочитати мудрі вислови видатних особистостей, висловлював свою особисту думку та обговорював її з присутніми.

Особливий настрій заходу надала акторська робота студенток спеціальностей «Акторське мистецтво» та «Естрадно-циркове мистецтво», які з почуттям та надривом продекламували вірш «Добро і Зло» - присутні не могли утримати сліз.

І на завершення, був продемонстрований мультфільм про те, що кожен конфлікт можна вирішити мирно та без застосування грубої сили.

#лдакмкремінна #коледжлуганськоїдержавноїакадеміїкультуриімистецтв #студентиколеджуЛДАКМ #кремінна #Масовізаходи #Толерантність

Останні новини
Актуальні новини