Щасливі миті "Мальовничої Луганщини"


10 та 11 жовтня на базі відпочинку «Сосновий бір» відбувся обласний пленер-виставка молодих художників «Мальовнича Луганщина». Завдання пленеру – виховання у підростаючого покоління інтересу та поваги до національного і світового художнього мистецтва, виявлення та підтримка обдарованих дітей та молоді, сприяння розкриттю їх індивідуальності, розповсюдження кращого педагогічного досвіду роботи викладачів образотворчого мистецтва шкіл естетичного виховання, пошук нових форм і методів роботи з творчою та обдарованою молоддю. На пленері були присутні керівники шкіл художньо-естетичного виховання разом зі своїми учнями та гості заходу. Студенти Коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв. А саме : Кучинський Олександр, Федішина Ганна, Маркова Дарʼя, Сердечна Дарʼя, Кальная Тетяна, Прийма Аліна,Кузьменко Марія. Завданням конкурсантів було намалювати два етюди впродовж двох днів. Не дивлячись на прохолодну осінню погоду учасники мали натхнення та бажання плідно працювати. Кожен обирав краєвид на власний розсуд, тому всі роботи були неповторними, оригінальними та відобразили всю повноту краси мальовничого краю – Кремінщини.

Перший день пленеру пройшов на березі озера Підпісочного , другий – у лісовій місцевості. Учасникам дуже сподобалось абсолютно все : затишні , теплі та комфортабельні номери для проживання, по-домашньому смачна їжа, приємна атмосфера заходу. Наші студенти отримали цікавий досвід, приємні враження та чудово провели вихідні дні. Але саме цікаве ще попереду, пройде небагато часу і ми дізнаємось імена переможців, їх твори рекомендуватимуться для використання, публічного виконання та тиражування. Ми сподіваємось, що наші студенти побачать свої роботи у каталозі «Мальовнича Луганщина».

Ми висловлюємо щиру подяку студентам, які проявили небайдужість, зацікавленність та прийняли участь у пленері-виставці. А на сьогоднішній день ми вже знаємо імена переможців з числа наших студентів.

Серед учасників середньої вікової категорії (16 – 20 років):

I місце - Кучинський Олександр, студент V курсу, спеціальність «Образотворче мистецтво» спеціалізація «Художнє оформлення»; II місце - Федішина Ганна, студентка ІІІ курсу, спеціальність «Образотворче мистецтво» спеціалізація «Художнє оформлення» ; III місце - Кальная Тетяна, студентка ІІІ курсу, спеціальність «Образотворче мистецтво» спеціалізація «Живопис»;

Диплом - Маркова Дар’я, , студентка ІІІ курсу, спеціальність «Образотворче мистецтво» спеціалізація «Живопис»;

Дякуємо всім учасникам конкурсу за активність, викладачам за якісну підготовку конкурсантів. Бажаємо всім творчої наснаги, здоров’я та удачі у подальших мистецьких заходах! Так тримати!

#пленервиставка #МальовничаЛуганщина #базавідпочинкуСосновийбірпленервиставка #студентиколеджуЛДАКМ #студентыколледжаЛГАКИ #коледжлуганськоїдержавноїакадеміїкультуриімистецтв #коледжлдакм #колледжлгаки #колледжкультурыиискусствкременная

Останні новини
Актуальні новини