Кремінська бібліотека - майданчик порозуміння, що згуртовує!


13 квітня 2016 року в Кремінській районній бібліотеці для дітей відбулось – відкриття відремонтованого приміщення бібліотеки, завдяки проекту «Кремінська бібліотека – майданчик порозуміння, що згуртовує!», який зміг здійснитися завдячуючи перемозі у конкурсі в рамках проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення в Україні», який фінансує Європейський Союз, а реалізувався Міжнародною організацією з міграції при партнерстві Західноукраїнського ресурсного центру, районної громадської організації «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада», ініціативної групи внутрішньо переміщених осіб, місцевої влади та громади.

Адміністрація, викладачі та студенти Коледжу ЛДАКМ не залишились осторонь та прийняли безпосередню участь у відкритті центру. Флешмоб від студентів Коледжу ЛДАКМ, зарядив всіх присутніх енергією та позитивом.

Однією з прикрас свята стала байка від студента 2 курсу спеціальності «Акторське мистецтво» Вдовиченко Євгена, яку з задоволенням слухали громада міста та почесні гості свята. Особлива увага була приділена фотовиставці скульптур «Скульптура сходу України» члена Національної спілки художників України, викладача коледжу Луганської державної академії культури та мистецтв Катерини Григорівни Домненко.

#Кремінськарайоннабібліотека #Флешмоб #фотовиставка #підтримкавнутрішньопереміщенихосіб

Останні новини
Актуальні новини