Даруємо мистецтво


Ми живемо зараз у світі більш складному, ніж світ наших попередників, у світі, який не зводиться ні до яких елементарних понять, у світі де треба орієнтуватися, використовуючи величезний об’єм сучасних уявлень і значень. Мистецтво дуже складне і багатобарвне, щоб його можна було визначити простими, прямолінійними істинами, як це часто робиться, але є одна проста істина про яку не рідко забувають: мистецтво починається з відкриття, відкриття нових імен молодих художників.

Сьогодні, 31 травня, відкрилась виставка художніх робіт студентів Коледжу Луганськой академії культури і мистецтв,на якій зібралося чимало присутніх з міста Кремінна та гостей з області. Виставка триватиме з 31.05.16 до 3.06.16 у Кремінському будинку культури.

У дипломних роботах випускників, як у фокусі, відображається все - і професійна грамотність, підготовка до самостійної творчої роботи, і культура, смак, знання

життя, віра в естетичні ідеї. Серед наших випускників є знані, відомі в Україні і за її межами народні, заслужені художники, діячі культури. Змінюються покоління випускників і викладачів спеціальності «Образотворче мистецтво», але і сьогодні, в наш нелегкий час, колектив коледжу продовжує працювати, щоб потім ми могли з гордістю сказати: «Це наш випускник, випускник спеціальності «Образотворче мистецтво» Коледжу ЛДАКМ».

#Даруємомистецтво #Образотворчемистецтво #КоледжЛДАКМ #виставкахудожніхробіт #молодіхудожники #Кремінськийбудиноккультури

Останні новини
Актуальні новини