Студенти коледжу ЛДАКМ звітували про проходження практики на відкритій конференції


Важливим етапом професійної підготовки молодих фахівців є виробнича практика. Студенти 4 курсу денної форми навчання спеціальностей «Хореографія», «Народна художня творчість», «Естрадно-циркове мистецтво» повернулися з виробничої практики.

Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв, КЗ «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка», Київський Палац дітей та юнацтва, ДП «Львівський державний цирк», КЗ «Сєвєродонецький міський палац культури», міська КУ «Палац культури» м.Рубіжне – це той перелік баз практики, де студенти мали змогу продемонструвати зв'язок між теоретичними та практичними знаннями.

23 лютого в лекційній аудиторії коледжу відбувся захист, на якому були присутні адміністрація коледжу, викладачі та керівники практик . Студенти виступили зі звітами, презентували відео- та фотоматеріали. Проходження практики дає можливість удосконалити свої професійні навички та вміння, розвиватися як молоді спеціалісти.

Всі студенти зарекомендували себе як творчі особистості з неординарним підходом до виконання завдань та сторення нового. Ця практика ще раз довела, що незважаючи на складність умов, в яких знаходиться коледж, наші студенти користуються попитом на ринку праці. Заклади культури різних рівнів (театри, школи мистецтв) з радістю зустрічають наших випускників, які розпочинаючи із заснування навчального закладу і до сьогодення не стомлюються підкорювати своєю енергією, професіоналізмом, масою творчих ідей все нові і нові вершини. Так тримати! Ми пишаємося тобою, СТУДЕНТ КОЛЕДЖУ ЛДАКМ!!!

#Кременная #кремінна #практика #КоледжЛДАКМКреміннавипуск2016 #КоледжЛуганськоїакадеміїкультуриімистецтв

Останні новини
Актуальні новини