Про термінове ПІДПИСАННЯ Закону України №5240


Впродовж 3 років продовжується боротьба представників нашої спільноти за місце коледжів і технікумів та прирівняних до них училищ у структурі освіти України.

Так як законодавча база освіти «Закон «Про освіту» з урахуванням пропозиція представників коледжів і технікумів та прирівняних до них училищ не була напрацьована, а керівництво МОН України продовжує політику ігнорування рішень комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти та парламентських слухань щодо нашого статусу і місця в структурі освіти, нами була ініційована та підтримана депутатами Верховної Ради України петиція «Про термінове прийняття Закону України №5240».

Результатом такої петиції було прийняття Верховною Радою 21 березня Закону №5240 «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту», який регламентує місце коледжів і технікумів та прирівняних до них училищ у вищій освіті до 2019 року включно.

На даний момент Міністерство фінансів України блокує підписання Президентом України даного закону, оскільки є дані про переведення коледжів і технікумів з 01 січня 2018 року на місцеві бюджети.

Тому 05 квітня 2017 року на сайті електронних петицій Президента України була зареєстрована НОВА петиція «Про термінове підписання Закону України № 5240».

ПРОСИМО ВАС інформувати викладачів, співробітників, студентів, випускників, роботодавців, членів їх сімей та усіх НЕБАЙДУЖИХ про важливість участі в реформуванні освіти України, визначення місця технікумів і коледжів у цій системі згідно міжнародних класифікацій, підтримати роботу ініціативної групи шляхом проведення роз’яснювальної роботи та залучити до голосування за ПЕТИЦІЮ всіх НЕБАЙДУЖИХ до майбутньої долі технікумів і коледжів та АКТИВНО ПІДКЛЮЧИТИСЯ ДО ГОЛОСУВАННЯ. На рахунку кожний день і кожний голос.

Знайти петицію дуже просто - на сайті електронних петицій Президента України у пошуку пишемо 5240. Назва і текст петиції «Про термінове ПІДПИСАННЯ Закону України №5240».

Або перейти за посиланням; https://petition.president.gov.ua/petition/35625.


Останні новини
Актуальні новини