Першовересень - день вражень, надій, сподівань!


Перше вересня. Найголовніший день нашої країни для школярів, учнів, студентів. Святкова лінійка сповістила всім присутнім про початок нового 2017-2018 навчального року. Пролунав державний гімн, і традиційно, першою зі словами привітання з початком нового навчального року до присутніх звернулась директор коледжу Сабо Людмила Петрівна. У своїй промові вона наголосила на тому, що четвертий рік поспіль наш навчальний заклад, незважаючи на складні умови, робить неможливе.

Ще директор акцентувала увагу присутніх на тих, надзвичайно важливих подіях, які відбуваються сьогодні у нашій країні – євроінтеграція та боротьба за свободу і незалежність на сході України. Людмила Петрівна побажала студентам та викладачам терпіння, порозуміння, мудрості, поваги один до одного і, звичайно, творчих успіхів у навчанні та викладацькій роботі. Вона запевнила, що прикладе максимум зусиль, щоб створити студентам кращі умови для успішного отримання знань.

У цей урочистий день до коледжу прибуло багато гостей серед яких і наші випускники, а саме: представник Луганського обласного управління культури, національності та релігій, представник Кремінської міської ради, Боярська Інна Вікторівна - начальник відділу культури районної державної адміністрації(випускниця Коледжу минулих років) Не обійшлось свято без наших друзів та партнерів Скиданенко О.В. (директор Кремінської РЦБС), Кононов Ю.О. (директор КУ ПЗОВ "Мрія"), Ляпаєв О. (директор циркової студії "Кристал" м.Рубіжне) та ін.

Духовний наставник, настоятель Кремінського Свято-Троїцького храма протоієрей Володимир благословив викладачів і студентів на добрий початок навчального року. Представник міської ради Смалько Наталія Миколаївна, привітавши всіх з Днем Знань, побажала студентам коледжу вірити в себе, ставити перед собою найвищі цілі та впевнено прямувати до них, а випускниця коледжу минулих років, а нині начальник відділу культури Кремінської РДА Боярська Інна Вікторівна звернула увагу студентів на те, що вони вже мають навантаження дане їм від Бога. Мистецтво та культура – це ті складники, які повинні вилікувати та врятувати наш зболілий,складний світ.

Студенти коледжу Черв'як Юлія, Кропивка Анна разом з учасниками циркової студії « Кристал» підготували творчі номери та подарували їх присутнім.

Для всіх студентів коледжу перша лекція пройла за темою « Євроінтеграція-цивілізаційний вибір України». Саме з цим девізом наші студенти вирушили на підкорювання вершин нового навчального року! Успіхів Вам, шановне студентство!!!

#СтудентиКоледжуЛДАКМ #КоледжЛДАКМ #1вереснявКоледжіЛДАКМ

Останні новини
Актуальні новини