Даруємо мистецтво!


16 грудня о 12.00 гостинно відчинилися двері Сєвєродонецької галереї мистецтв для відкриття святкової ювілейної виставки художніх робіт найстарішого та найславетнішого закладу освіти і культури Луганщини – КОЛЕДЖУ ЛУГАНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АКАДЕМІЇ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ, якому виповнилося 90 років.

Переповнена кожна зала галереї. Серед відвідувачів запрошені почесні гості, викладачі та студенти коледжу, а також мешканці міста Сєвєродонецьк, поціновувачі справжнього мистецтва, які прийшли познайомитися з художніми полотнами талановитих майстрів – випускників, викладачів та студентів коледжу. На фоні легкої ліричної музики виставку відкрила викладач коледжу Ратушна Тетяна Миколаївна. Її чарівний голос та теплі слова, подібно камертону, налаштували всіх присутніх на святковий лад.

Зі словами привітання до присутніх звернулася директор коледжу Сабо Людмила Петрівна. У своєму виступі вона наголосила, що більшість представлених художніх полотен – це своєрідний гімн Україні, її красотам, щире захоплення історією та українською мистецькою традицією. Луганщина, наголосила директор, це унікальний куточок України з багатими пейзажами, колоритною культурою і надзвичайно талановитими людьми. Людмила Петрівна висловила подяку всім, хто прийшов на ювілейну виставку, а особлива вдячність пролунала на адресу директора галереї Іванової Наталії Миколаївни за забезпечення організаційної складової заходу та надання приміщення для виставки.

Добре знаний у мистецькому колі талановитий та креативний викладач коледжу, заслужений художник України, член Національної спілки художників України, доцент кафедри мистецтва Скубак Віктор Григорович – це викладач -легенда, для якого виставка є не менш цінним подарунком. Саме роботи випускників Віктора Григоровича минулих років, студентів, які навчаються сьогодні у великого майстра пензля та його власні роботи представлені на виставці. Студенти коледжу пишаються тим, що мають прекрасну можливість відвідувати заняття такої поважної у художніх колах людини як Віктор Григорович, бо він пробуджує у юнацьких душахталант та велику жагу до творчості. Бути випускником Віктора Григоровича Скубака – це надзвичайно престижно. Сьогодні учні видатного художника є призерами та переможцями багатьох конкурсів, учасниками виставок, членами Національної спілки художників України.

Багато теплих, приємних слів було сказано на адресу коледжу та Віктора Григоровича Скубака відкерівників закладів культури,колег, випускників коледжу минулих років.

Поезія, живопис, музика…Ці поняття дуже пов’язані між собою. Тож ювілейну виставку прикрашали чарівні музичні композиції у виконанні Зубко Вероніки та Бондарчук Ірини, які є студентками спеціальності «Хорове диригування» Сєвєродонецького музичного училища ім. С. С. Прокоф’єва.

Відкриття ювілейної художньої виставки робіт КОЛЕДЖУ ЛУГАНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АКАДЕМІЇ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ, яка триватиме протягом місяця, залишилов серцях відвідувачів теплі спогади та незабутні враження .

УСПІХІВ ВАМ, МИТЦІ ПЕНЗЛЯ!

#ювілейКоледжуЛДАКМ #Сєвєродонецькагалереямистецтв #виставкахудожніхробіт #КоледжЛДАКМ

Останні новини
Актуальні новини