Краса врятує світ!


Так говорять про ті спеціальності, яким навчаються студенти коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв. Серед хореографів, режисерів, майстрів інформаційної, бібліотечної та архівної справи, в коледжі готують і фахівців з живопису та дизайна. Останні ж пишаються тим, що мають чудову можливість навчатися у відомих на Луганщині та в Україні майстрів Скубак Галини Григоріївни та Скубака Віктора Григоровича – заслуженого художника України, доцента кафедри живопису, викладача вищої категорії, викладача-методиста. Сьогодні надзвичайно важко підрахувати скількох майстрів підготували і дали путівку в самостійне життя ці неймовірно прекрасні, духовно багаті, закохані в свою справу викладачі. Перемога студента-живописця чи студента-дизайнера на будь-якому конкурсі - це і їх перемога, адже скільки часу, любові, душі, творчості вкладено в кожного майбутнього майстра.

І ось наступний конкурс у місті Києві. І знову перемога.

Міжнародний Центр Перспективних Досліджень у рамках комунікаційної кампанії «Віднайти повагу» за підтримки ПРООН в Україні оголосив конкурс творчих художніх робіт, метою якого було висвітлення питання толерантності в українському суспільстві мовою мистецтва. Учасником і переможцем конкурсу став студент коледжу, спеціальності «Дизайн» Шаповалов Владислав. Його роботи, зроблені зразково і сильно, справляють надзвичайно позитивне враження, дарують радість та несуть світло в душіпоціновувачів мистецтва. Дуже красиво, яскраво, вражаюче! Неймовірна праця розуму і серця.

Ми радіємо за успіх нашого студента. Вітаємо з черговою перемогою у його творчості і безмежно вдячні його викладачам Галині Григоріївні та Віктору Григоровичу за творчий підхід у підготовці майбутніх митців.

#комунікаційнакампаніяВіднайтиповагу #СтудентиКоледжуЛДАКМ #ШаповаловВладислав

Останні новини
Актуальні новини