Відкриття виставки арт-резиденції "Жовква-Art-Кремінна" м. Жовква


Одним із результатів реалізації проєкту Арт-резиденція "Жовква-Art-Кремінна" є виставка живопису та фотографії, офіційне відкриття якої відбулося у неділю 3 листопада в Жовківському народному домі.

На виставці представлені роботи 8 художників з Львівщини та Луганщини: Мар'яни Косики Ольги Локатир Катерини Сурми Ірини Ніколаєнко Орини Стрельцової Олександри Гребельної Анни Чернобровенко Андрія Федорова та фотографа Василя Саджениці.

Основна мета проєкту - налагодження комунікації між громадянами Львівщини та Луганщини через інструменти мистецтва, спільну творчу діяльність, сприяння закріпленню за містами Жовква та Кремінна статусу мистецьких та культурних центрів, що дасть можливість популяризувати їх за межами регіонів та зробить більш привабливим.

Впродовж тижня учасники та учасниці проєкту мали змогу працювати у містах-партнерах Жовкві та Кремінній, знайомитися з їх архітектурними, культурними та природними особливостями, а згодом побачене і відчуте відтворити у своїх роботах.

Тож, яка вона, Жовква, очима луганчан? Яка вона, Кремінна, очима львів'ян? Усе це можна побачити на виставці живопису та фотографії "Жовква-Art-Кремінна".

Виставка триватиме до 3 грудня 2019 р.

#ЖовкваArtКремінна #виставкахудожніхробіт

Останні новини
Актуальні новини